qahvehdotcom

اشتراک گذاشته شده با :

خرید آسیاب قهوه

خرید آسیاب قهوه آندیمند
خرید آسیاب قهوه آندیمند

آسیاب قهوه آندیمند LD-021 از آسیاب‌های قهوه اتوماتیک و نیمه صنعتی به حساب می‌آید. با خرید آسیاب قهوه آندیمند LD-021، یک آسیاب قهوه با کیفیت ساخت بسیار بالا و امکان انتخاب درجه آسیاب خواهید داشت. این آسیاب قهوه حرفی ای در کافی شاپ ها  هم مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی قیف با مواد درجه یک و از جنس پلی استر است که تغییر شکل نمی‌دهد و نمی‌شکند.
تنظیم دقیق درجه آسیاب با دقت بالا و مجهز به درجه برای تنظیم زبری و نرمی پودر قهوه،همراه با طراحی مناسب خروجی برای خروج بهتر قهوه آسیاب شده از مخزن.
لرزش کمتر همراه با بدنه مقاوم و سیستم تهویه‌ای مناسب برای هوای ورودی و خروجی دارد. طراحی منحصر به فرد و تضمین از بین نرفتن عطر و رایحه‌ی قهوه در هنگام آسیاب کردن.
در آسیاب قهوه آندیمند LD-021 از مواد مقاوم در بدنه استفاده شده و طراحی آن ارگونومیک است. طراحی کارامد به منظور قرار گرفتن پرتافیلتر به صورتیکه شما می‌توانید مستقیما پرتافیلتر خود را در قسمت خروجی قهوه‌ی آسیاب شده و در مکان مخصوصی که برای آن تعبیه شده است، قرار دهید.
از دیگر مزایای این آسیاب قهوه، قابلیت تنظیم مقدار قهوه‌ی خروجی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید مقدار قهوه‌ای را که نیاز دارید تعیین کرده و بصورت دقیق آسیاب کنید. با تنظیم دقیق می توان حالت آماده را برای اسپرسوی سینگل و دبل تعیین کرد.
داشتن این دستگاه، خیالتان از بابت داشتن یک آسیاب قهوه با کیفیت و مدرن آسوده باشد همچنین شما دارای یک آسیاب با دوام و کارایی بسیار بالا و بسیار کم صدا هستید.

source: خرید آسیاب قهوه آندیمند

طرز تهیه قهوه با ساده ترین روش
طرز تهیه قهوه با ساده ترین روش

آماده کردن قهوه در خانه یا در محل کار یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می توانیم انجام دهیم. با خرید قهوه ساز به راحتی می توانیم قهوه مورد دلخواه مان را آماده کنیم. اما قبل از خرید دستگاه قهوه ساز و آماده کردن قهوه باید مشخص کنید، می خواهید چه نوع قهوه ای را تهیه کنید. قهوه دمی یا اسپرسو، قهوه ترک یا قهوه فرانسه،… . با ما همراه باشید که قصد داریم شما را راهنمایی کنیم.

انواع نوشیدنی قهوه

به دلیل محبوبیت بالای نوشیدنی قهوه، روز به روز به طعم های مختلف قهوه اضافه می شود. اما قهوه به طور کلی به ۳ دسته تقسیم می شود.

  • قهوه های دمی
  • قهوه اسپرسو
  • قهوه های فوری

قهوه های دمی، قهوه هایی هستند که دانه های قهوه در مجاورت آب جوش قرار می گیرند و به نسبت قهوه های دیگر دیرتر تهیه می شوند. اما در عوض مدت زمانی که طول می کشد تا قهوه دم بکشد، عطر خوش قهوه تمام فضا را پر می کند. قهوه ساز های مختلفی هم برای استفاده ساخته شده است، مانند کمکس، فرنچ پرس، ۶۰، ایروپرس، … .

آسیاب کردن قهوه

بعد از اینکه تصمیم گرفتید چه قهوه ای را می خواهید آماده کنید و متناسب با آن دستگاه قهوه ساز را خریداری کردید، نیاز به یک آسیاب قهوه داریم. هر قهوه و هر روش درست کردن قهوه نیاز به پودر قهوه مخصوص به خود را دارد. برای مثال برای آماده کردن اسپرسو با اسپرسو ساز باید دانه قهوه را با نرم ترین درجه آسیاب کرد، اما برای آماده کردن همان اسپرسو با موکاپات باید پودر قهوه از قهوه اسپرسوساز درشت تر باشد.

آسیاب های قهوه که به آنها گریندر قهوه هم می گویند در دو نوع دستی و برقی در بازار موجود هستند. آسیاب قهوه برقی درجه های مختلف آسیاب را دارند اما در مقابل سروصدای زیادی هم تولید می کنند.

دانه قهوه

با کیفیت ترین و پرفروش ترین نوع دانه قهوه در جهان، قهوه های عربیکا و روبستا هستند. با این دو نوع قهوه می توان تمام قهوه ها را آماده کرد، اما از آنجایی که قهوه روبستا تلخ تر و پر کافئین تر از قهوه عربیکا می باشد، معمولا دو قهوه را با هم ترکیب می کنند.

source: طرز تهیه قهوه با ساده ترین روش

آسیاب قهوه نیمه صنعتی پاکت دار LD-018

این دستگاه از نوع آسیاب‌ قهوه برقی و نیمه صنعتی به حساب می‌آید که از با کیفیت ترین تجهیزات کافی شاپ و قهوه ساز ها به حساب می‌آید. برای خرید انلاین این دستگاه و همچنین لوازم آشپزخانه از فروشگاه قهوه دات کام به درگاه اینترنتی https://qahveh.com مراجعه کنید.