qahvehdotcom

اشتراک گذاشته شده با :

قیمت اسپرسو ساز نوا

اسپرسو ساز نوا
اسپرسو ساز نوا

اگر قصد خرید اسپرسو ساز را داشته باشید، نوا برندی است که به کررات با آن برخورد می کنید. زیرا از تنوع محصول زیادی برخوردار می باشد. 

نوا از معتبر ترین و بهترین برندهای نولید کننده ساخت لوازم برقی می باشد. این برند قدیمی محصول کشور ژاپن است که جاروبرقی گرفته تا پنکه، گوش کوب برقی، … تولید می کند.

اما برند نوا بیشترِ محبوبت و معروفیت خود را مدیوم دستگاه های قهوه ساز اش می باشد. کیفیت ساخت و تنوع طرح قهوه ساز های این برند باعث شد در مدت زمان کوتاهی، جای خود را در بازار باز کند.

به ویژه دستگاه های اسپرسو ساز نوا. با این حال در بین این اسپرسو ساز چند مدل آن، طرفداران بیشتری دارند که آنها را در زیر معرفی کردیم.

برترین اسپرسو ساز های نوا

شرکت نوا اسپرسو ساز هایی را با نام های ۱۲۸، ۱۲۹، ۱۳۹، ۱۴۰، ۱۴۸، ۱۴۹، ۱۴۲، ۱۴۴، ۱۴۶، ۱۴۷ به مرور زمان وارد بازار  قهوه کرد. اما تعدادی از آنها توانستند رقیبان خود را کنار زده و جز اولین انتخاب های خرید قهوه ساز های اسپرسو شوند.

برترین اسپرسو سازهای نوا عبارتند از: نوا ۱۲۸، نوا ۱۳۹، نوا ۱۴۸ و نوا ۱۴۹٫ نکته جالب این جا است که بازار قهوه ایران هم از این قاعده جدا نبود. اما دلیل محبوبیت این دستگاه ها چیست؟

در واقع این ۴ مدل دستگاه اسپرسو ساز نوا به دلیل امکاناتی که دارند، محبوبیت خود را بدست آورده اند. اگرچه یکسری امکانات در تمام اسپرسو ساز های نوا ثابت بوده است، اما امکانات این مدل ها از سایر مدل ها بیشتر است.

به حدی که علاوه بر اینکه می توان از این اسپرسوساز ها برای مصرف خانگی استفاده کرد؛ می توان برای کسب و کار های کوچک مورد استفاده قرار گیرند.

source: اسپرسو ساز نوا

تفاوت اسپرسو ساز نوا و اسپرسو ساز بارنی در چیست؟
تفاوت اسپرسو ساز نوا و اسپرسو ساز بارنی در چیست؟

برای تهیه اسپرسو، این نوشیدنی بسیار محبوب و دلنشین قهوه، انواع دستگاه اسپرسو ساز تولید و به بازار عرضه شده است. اما در زمان خرید اسپرسو ساز باید به این نکته توجه کرد که همه ی اسپرسو ساز ها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

اگر هریک از موارد مورد نیاز برای آماده کردن اسپرسو مانند میزان همنشینی قهوه با آب جوش، میزان دمای آب جوش، میزان فشار آبی که به قهوه های آسیاب شده وارد می شود، … مطابق با اندازه های استاندارد نباشند، طعم اسپرسوی آماده شده هیچ شباهتی با اسپرسو ندارد.

اسپرسو ساز نوا

اگر قصد خرید اسپرسوساز را دارید، حتما به کررات به نام نوا برخورد کرده اید. اسپرسوساز نوا به دلیل قابلیت های فراوان و کارایی راحت و آسانی که دارد از اولین انتخاب ها برای خریداران اسپرسوساز می باشد.

چهار مدل اصلی اسپرسو ساز نوا عبارت اند از: نوا ۱۳۹، نوا ۱۴۰، نوا ۱۴۸ و نوا ۱۴۹٫ این چهار مدل اسپرسو ساز نوا تفاوت های زیادی با یکدیگر ندارند، بلکه دستگاه جدید کامل کننده مدل قبلی می باشد.

اسپرسو ساز بارنی

اسپرسو ساز بارنی جز برترین برندهای قهوه ساز اسپرسو می باشد که متاسفانه هنوز در ایران جایگاه خود را بدست نیاورده است. اسپرسو ساز بارنی یک دستگاه حرفه ای است که به دلیل قابلیت های فراوانی که دارد، استفاده از این دستگاه بسیار راحت می باشد.

source: تفاوت اسپرسو ساز نوا و اسپرسو ساز بارنی در چیست؟